Shëndeti Mendor

Ne i japim ngjyra Botës tuaj!

Jeni prind apo i afërm i një perosni me çrregullime psikologjike, mendore? Keni probleme sociale?
Ndiheni keq se nuk dini t’a ndihmoni fëmijën, të afërmin tuaj? Ndiheni të friksuar se e ardhmja duket e errët?
Ne kemi menduar t’ua bëjmë gjërat më të lehta,më pak stresuese , të japim më shumë shpresë e dritë për botën tuaj.

Këtu ju do gjeni PA PAGESË kollaj dhe pa mund mateiale psiko-edukuese të domosdoshme

për terapi, institute, klinika, kërkimet dhe të rejat më të fundit në lidhje me problemet që ju shqetësojnë.

Diagnoza DSM

News

Mendo +

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInShare on Google+Pin on Pinterest
© Portali Psiko Social · Subscribe: RSS Twitter · QSPS Qendra per Studime Psiko Sociale dizenjuar nga VIZION.AL